Вихованка Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості виборола І місце у Всеукраїнському конкурсі

 • 11 лип. 2022 14:14
 • 714
  • Новина Вихованка Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості виборола І місце у Всеукраїнському конкурсі Ранкове місто. Кропивницький
   
  Сніжана Грек здобула перше місце у Всеукраїнському турі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії Наук. Про це у ФБ пише доцент ЦДПУ Олена Кириченко.
   
  "Вітаю всіх нас з перемогою!
  І місце у Всеукраїнському турі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії Наук (Кіровоградське відділення), секція "Мистецтвознавство" у Грек Сніжани, вихованки Новомиргородського міського центру дитячої та юнацької творчості Новомиргородської міської ради Кіровоградської області з темою:
  «Теми і образи античності в художній культурі Кіровоградщии ХІХ – початку ХХІ століть».
   
  Наукові керівники:
  Кириченко Олена Іванівна, доцент кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат мистецтвознавства;
  Добровольська Ольга Вікторівна, керівник гуртка «Мистецтвознавство» Новомиргородського міського центру дитячої та юнацької творчості Новомиргородської міської ради Кіровоградської області." - йдеться у повідомленні.