Виховні розмови про СНІД та наркотики провели серед засуджених на Кіровограддщині
Першого серпня, в рамках угоди про спільну діяльність з благодійним центром соціальної реабілітації для осіб, залежних від наркоманії та алкоголізму «Ковчег», в приміщенні центральної бібліотеки імені О.С.Пушкіна засудженим, які перебувають на обліку в Олександрійському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції, було проведено захід на тему: «ВІЛ/СНІД та наркотики».
Метою даного заходу була профілактика таких соціально небезпечних захворювань як ВІЛ/СНІД та наркоманія.
В ході заходу продемонстровано фільм «Обійми мене», в якому показано, до яких наслідків може призвести вживання наркотиків і часта зміна статевого партнера.
Соціальні працівники благодійного центру «Ковчег» розповіли засудженим, що ВІЛ/СНІД це не вирок і від наркотичної залежності можливо вилікуватись, та повідомили, куди потрібно звертатися за допомогою в разі потреби.
Людмила Тополь