В’язням «шістки» хтось перекинув невідому речовину

 • 16 лип. 2016 08:02
 • 1168
  • Новина В’язням «шістки» хтось перекинув невідому речовину Ранкове місто. Кропивницький

  14 липня 2016 року близько 16 години 15 хвилин до чергової частини Кіровоградської виправної колонії №6 від чатового посту №1 надійшла доповідь про те, що в районі 8-ої ділянки охороняємого периметру було помічено перекид невідомого предмету. Після повідомлення на місце події негайно направилась чергова зміна відділу нагляду та безпеки на чолі з черговим помічником начальника установи та чергова варта відділу охорони.

  Під час огляду вказаної ділянки на стежці, яка веде до кімнати тривалих побачень № 2, черговою зміною ВНіБ було виявлено невідомий згорток, обмотаний прозорою клейкою стрічкою, через яку проглядався прозорий флакон з-під лікарського препарату «Нафтизину» з речовиною коричневого кольору та паперовий згорток з невідомою речовиною.

  Про даний факт було повідомлено до чергової частини  Кіровоградського відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області та спільно із слідчо-оперативною групою, яка прибула на місце пригоди, було задокументовано факт вилучення даної речовини, походження якої на сьогоднішній день визначають експерти.

   

  Вікторія Балазюк