Віряни соборного Благовіщенського храму Кропивницького відзначили престольне свято Різдва Христового (ФОТО)
9 січ. 2017 10:44
1079
В соборному Благовіщенському храмі в нижній церкві Свято - Різдва Христового вже третій рік поспіль відзначається престольне свято. Цей храм освячений на честь Зимової Пасхи, як називають Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа в народі, і є єдиним в місті та області, присвячений цьому величному святу. Вночі з 6 на 7 січня в ньому звершувалась Божественна літургія, яка об’єднала в молитві і славленні новонародженого Христа Ісуса близько сотні віруючих містян, які навіть в зимову негоду зібралися на святкове богослужіння в цю святу ніч. По її завершенні всі були запрошені на розговіння до недільної школи святої праведної Єлисавети. Зранку 7 січня в верхньому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці також відбулася святкова Божественна літургія, наприкінці якої під спів колядок всі діти, котрі були в церкві, отримали солодкі подарунки, а дорослі прихожани - фірмові православні календарі.
Далі відзначання Різдва Христового продовжилось у недільній школі святої праведної Єлисавети за святковою трапезою, яка об’єднала в радості цього дня священнослужителів і вірян соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/sjvbgxc0.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/vGpiSg87.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/J0EjpJxv.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/v7e9r0PI.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/inDjGwml.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/bfwWR7Ij.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/F5IQkbwV.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/UMEb8slv.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/MNl4uH0i.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/OeT9AVSy.jpg)