З 1 грудня в Україні стартує нова благодійна акція «Країна чарівників»

 • 1 груд. 2016 11:35
 • 674
  • Новина З 1 грудня в Україні стартує нова благодійна акція «Країна чарівників» Ранкове місто. Кропивницький
   
  У грудні всі клієнти ПриватБанку стануть добрими чарівниками, просто розраховуючись за покупки банківськими картками. З 1 грудня в Україні стартує нова благодійна акція «Країна чарівників», у рамках якої ПриватБанк і фонд «Допомагати просто» виділили 5 млн. грн. на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. Згідно з умовами акції, щоразу, коли клієнти будуть розраховуватися картками за покупки, з цього фонду на допомогу дітям буде автоматично перераховуватися 10 грн.
  «Перед Миколаєм і Різдвом стати чарівником дуже просто, для цього навіть не потрібно перераховувати кошти, просто підтримати акцію, оплачуючи покупки не готівкою, а картками нашого банку, – говорить керівник благодійних проектів ПриватБанку Анна Павлова. – Уже сьогодні кількість бажаючих взяти участь в акції перевершило наші очікування – за день до старту «Країни чарівників» зареєстровано понад 12 000 учасників».
  Щоб стати учасником чарівної акції, потрібно просто зареєструватися на її сторінці в Інтернеті https://promos.privatbank.ua/ua/promos/krayina-charivnikiv. Починаючи з 1 грудня і до нового року щоразу, коли учасники акції будуть розплачуватися картками за покупки на суму понад 50 грн., з фонду акції будуть автоматично перераховані 10 грн на покупку ліків для онкохворих дітей.
  Прес-служба ПриватБанку у Кіровограді.