З Днем Перемоги!

 • 9 трав. 2016 08:11
 • 779
  • Новина З Днем Перемоги! Ранкове місто. Кропивницький

  День Перемоги над фашистською Німеччиною вписаний гіркими долями мільйонів жертв фанатичного режиму арійського диктатора у літописі світової історії. За роки Другої світової війни Україна заплатила за Перемогу найбільшу ціну з усіх країн тодішнього СРСР – від 40 до 44% від загальних людських втрат.

  За підрахунками спеціалістів, загальні демографічні втрати України - включно з убитими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими - становлять не менше 14 млн. чоловік. Це втрати найбільші й не порівняні із втратами інших країн і народів у Другій світовій війні.

  З 41,7 мільйона людей, які мешкали до війни в УРСР, на 1945 рік залишилося тільки 27,4 мільйони чоловік.

  Цифри шокуючі. Ми не маємо права забувати про таку високу ціну свободу, і повинні пам’ятати не лише полеглих у боях за рідний край бійців, а й ветеранів, які є живими свідками тих непоправних подій.

  Сьогодні українці знову проливають кров за рідну землю, за мирне небо, за свободу та право на майбутнє.

  Знайомі нам з дитинства лозунги «Ні – війні!» та «Миру – Мир!» тепер як ніколи актуальні. І саме тому, як ніколи раніше, хочеться побажати мирного неба над головами, ясного сонця та злагоди у родинах.

  Нехай Бог дарує Вам, дорогі ветерани, учасники бойових дій, партизани, трудівники тилу, міцне здоров’я та довгі роки активного життя, а нам – мудрості, щоб бути гідними цієї перемоги, аби кров, пролита у цій війні, не була марною, аби наші діти й онуки про війну дізнавалися лише з книжок.

  Вічна пам'ять тим, хто поліг в бою, хто поклав на вівтар Перемоги своє життя…

  Від імені дорожників Кіровоградщини дякую Вам за Перемогу! Зі святом!

  З повагою, начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Сергій Поліщук