З дітлахами рятувальники продовжують профілактичні розмови про безпечне купання

 • 10 серп. 2016 09:52
 • 840
  • Новина З дітлахами рятувальники продовжують профілактичні розмови про безпечне купання Ранкове місто. Кропивницький

  Влітку біля водойм Кіровоградщини збирається чимало відпочивальників. У період відпусток та канікул важко відмовити собі у задоволенні позасмагати чи скупатися у річці. Але забуваючи про правила безпеки, більшість людей ризикує власним життям та здоров’ям. Щоб нагадати про елементарну обережність, рятувальники проводять з мешканцями області роз’яснювальну роботу. Особливу увагу при цьому звертають на школярів, які перебувають біля води впродовж усього дня.

  Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.

  8 серпня працівники районних підрозділів Управління ДСНС поспілкувалися з юними жителями м.Гайворон та Долинська. Рятувальники зазначили, що не варто доводити свою дорослість ризикованими вчинками. Дітей попередили, що не варто влаштовувати небезпечні ігри під водою, або стрибати у річку з дамби чи мосту. Запливаючи на далекі відстані або не повідомляючи старшим про своє місцезнаходження дітлахи теж наражаються на небезпеку. Для більшої наочності дітлахам надали яскраві листівки з порадами, як відпочивати аби не зашкодити собі. Маленькі співрозмовники дослухалися до порад працівників Служби порятунку, та розповіли, що в школі їх навчають як надавати допомогу на воді і більшість прийомів вони вже знають.

  Але відповідальність за безпеку малечі покладається на дорослих. Тому закликаємо дбати про безпеку ваших дітей, пояснювати про наслідки необачної поведінки та не лишати їх самих біля водойм!