З нагоди Дня медика відзначили медичних працівників у Кропивницькому

 • 24 лип. 2023 16:35
 • 1146
  • Новина З нагоди Дня медика відзначили медичних працівників у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький
   
  Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук до Дня медичних працівників була відзначена подякою та цінними подарунками від Громадська Рада при Кіровоградській облдержадміністрації. 
   
  Вручення нагород відбулося під час проведення культурно-мистецького заходу «Медичний фронт: доброта, сміливість, надія», який проходив у музеї мистецтв Кропивницького.
   
  Таким чином Громадська Рада при Кіровоградській облдержадміністрації відзначила високий професіоналізм та висловила подяку за сумлінну роботу в тилу.
  Воно і не дивно, адже Надія Оперчук – людина, яка самовіддано служить важливій справі – охороні здоров’я українського народу.
   
  Вона - заслужений лікар України, Головна державна санітарна лікарка області, Генеральний директор Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, нагороджена «Орденом «Лідер України» та Україно-Французьким «Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці», Магістр громадського здоров’я, Магістр Публічного управління та адміністрування.
   
  Надія Іванівна з легкістю опановує усі сфери діяльності нашої установи. Її тендітна рука завжди на пульсі сучасності: усе контролює і всюди встигає - до чого і всіх колег спонукає.