З новим керівником, прем’єрою та поважними гостями відсвяткували 141 річницю у Театрі корифеїв

 • 1 лист. 2023 10:00
 • 223
 • Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького відзначив 141 річницю з дня заснування, презентувавши глядачам прем’єру вистави «Пошились у дурні» за п’єсою Марка Кропивницького (режисер – Євген Скрипник).

  Привітати колектив театру та його нового керівника – Сергія Корнієнка прийшли представники обласної влади, а також приїхали поважні гості із Києва, Львова та, навіть, Варшави.

  Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд вручив акторам та працівникам сцени обласні відзнаки, побажавши подальших творчих успіхів.

  «Це свято для нашого міста, області і всієї України, адже Театр корифеїв завжди був і залишається справжньою перлиною у світі мистецтва. Хочу зазначити – далеко не кожний театр світу має таку славетну історію, як наш. Імена корифеїв золотими буквами вписані в історію українського театрального мистецтва. Та я вірю, що найбільший розквіт нашого театру ще попереду», – наголосив голова Кіровоградської обласної ради.

  Особливими стали відео-вітання від колег з України та інших країн світу, які можна переглянути на офіційних сторінках театру у соціальних мережах

  https://www.facebook.com/theatrekoryfeiv/videos/684011900366202

  https://www.instagram.com/theatre_koryfeiv_/