З початку року Олександрія виділила 16 мільйонів на підтримку захисників та їхніх родин

 • 15 вер. 2023 11:30
 • 364
  • Новина З початку року Олександрія виділила 16 мільйонів на підтримку захисників та їхніх родин Ранкове місто. Кропивницький

  Під час засідання виконавчого комітету міський голова Сергій Кузьменко зупинився на питанні підтримки воїнів української армії та поінформував, що на сесії міської ради планується виділити кошти на потреби захисників.

  – Наші хлопці потребують щоденної допомоги і я звертаюсь до жителів міста з проханням підтримувати військових. Міська рада цього року на підтримку захисників уже виділила 16 мільйонів гривень. Із них 10 мільйонів гривень ми спрямували безпосередньо силам оборони, 2,5 мільйони виділяли на лікування поранених, 2,5 мільйони виділили родинам загиблих і 1 мільйон направили на матеріальну допомогу пораненим. 16 мільйонів гривень – це 50% від ресурсу місцевого бюджету, яким місто мало право самостійно розпоряджатися. Половину коштів на життєзабезпечення громади ми направили на оборону, але, у той же час, ми зобов’язані платити заробітну плату та забезпечувати процеси, аби місто функціонувало, – сказав Сергій Кузьменко.

  Також міський голова відзначив, що всі бюджетні заклади, освітяни, медики, жителі проводили акції, збирали кошти, на які купували автомобілі та необхідне обладнання на фронт.

  – Щодня ми працюємо, допомагаємо, реагуємо на звернення, водночас дбаємо про місто, де живуть тисячі людей, родини наших захисників і ми також маємо про них подбати. Тож робота у цьому напрямку триватиме і надалі, – підсумував Сергій Кузьменко.

  Джерело: Олександрійська міська рада