З понеділка 37 шкіл Кропивницького розпочунть навчання після канікул

 • 23 січ. 2023 16:11
 • 428
  • Новина З понеділка 37 шкіл Кропивницького розпочунть навчання після канікул Ранкове місто. Кропивницький
   
  Майже у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Кропивницького закінчилися зимові канікули, сповістили в Кропивницькій міській раді.
   
  У понеділок, 23 січня, розпочинається друга половина навчального року. Які школи вийдуть на навчання, а в яких ще триватимуть канікули, за якою формою відбуватиметься освітній процес і від чого він залежатиме, повідомили в управлінні освіти Кропивницької міської ради.
   
  За інформацією управління освіти, наступного понеділка навчальний процес продовжиться у 37 міських загальноосвітніх закладах. Ще два тижні — до 03 лютого, канікули триватимуть у загальноосвітній школі №37. Цей час учні і вчителі закладу надолужуватимуть у червні.
   
  До 10 лютого залишатимуться на канікулах також учні початкових класів Ліцею природничих наук.
  Усі загальноосвітні заклади Кропивницького визначилися з формою навчання і склали розклади відповідно до графіків відключення світла.
   
  - Повністю очно навчатимуться учні школи №38 і Ліцею новітніх технологій, дистанційно навчання продовжиться у Фортечній гімназії, у решті шкіл освітній процес відбуватиметься за змішаною формою, але перевага надаватиметься очному навчанню, - повідомили в управлінні освіти.
   
  У відомстві пояснили, що педагоги початкової школи проводитимуть уроки дистанційно з групами дітей класу, залежно від наявності електроенергії і можливості підключення до інтернету.
   
  Для старшокласників уроки проводитимуться очно, у дві зміни залежно від наявної кількості місць в укритті. Загалом до очного навчання планують повернутися 53% учнів кропивницьких шкіл, тоді як до зимових канікул офлайн навчалися 43%.
   
  В управлінні освіти наголосили, що навчальний процес може змінюватися і залежатиме від графіків відключень електроенергії та безпекової ситуації, тож учителям, учням і батькам необхідно набратися терпіння, адже навчання відбувається в умовах воєнного часу.