За піратське розкопування радіаційного могильника наклали штраф лише у 1 360 гривень

 • 6 вер. 2017 11:03
 • 924
  • Новина За піратське розкопування радіаційного могильника наклали штраф лише у 1 360 гривень Ранкове місто. Кропивницький
   
  П’ятого вересня в міській раді Кропивницького відбулося засідання адмінкомісії, на якому розглядали адмінпротокол на організаторів розриття могильника з радіоактивними відходами на вулиці Аджамській.
  Варто нагадати, що це вже друге засідання адмінкомісії, на якому розглядали протоколи, складені на організаторів несанкціонованих розкопок. Цього разу члени комісії ознайомились також із протоколом, оформленим на одного з координаторів незаконного розкриття землі — Євгена Жолобова. 
  Від імені останнього виступала захисниця, яка повністю заперечувала його причетність до розкопок.
  Однак присутній на засіданні комісії начальник міської спеціалізованої інспекції Андрій Максюта наполягав на тому, що чоловік безпосередньо керував розриттям могильника та підвозив його виконавцям рукавички, воду, їжу. На підтвердження своїх слів Андрій Максюта запросив на засідання свідків — працівників міської дружини, які складали протокол на Євгена Жолобова. Дружинники підтвердили його присутність під час зупинення незаконних дій на вулиці Аджамській.
  — З огляду на наведені докази, комісія постановила, що, згідно зі статтею 152 КупАП, громадянин Жолобов Євген має сплатити адміністративне стягнення в розмірі 1 360 гривень, — розповів після завершення засідання адмінкомісії Андрій Максюта. — Протокол на іншого фігуранта справи, головного інженера КП «Універсал-2005» Ігора Тюріна, направлено для розгляду за місцем його фактичного проживання — у сільську раду села Бережинки Кіровоградської області. 
   
  Юрій Сергійчук
   
  Нагадаємо, у липні поточного року був розритий радіоактивний могильник