Залізничники Кіровоградщини отримали незабутній подарунок до 8 березня

 • 13 бер. 2018 12:10
 • 843
  • Новина Залізничники Кіровоградщини отримали незабутній подарунок до 8 березня Ранкове місто. Кропивницький
   
  Залізничники, клієнти ПриватБанку, отримали до весняного свята креативний подарунок від ПриватБанку - банківську картку з власним дизайном.  Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.
   
  Як повідомили у прес-службі, ще в грудні 2013 року ПриватБанк вперше в Україні почав випуск карток з індивідуальним дизайном. Кожен клієнт обрати для себе дизайн із галереї ПриватБанку, або замовити карту з власним дизайном. Тепер галерея дизайнів карток ПриватБанку поповнилась карткою з дизайном одеської залізниці.
   
  “Ми пропонуємо нашим клієнтам унікальну послугу - зарплатні картки з індивідуальним дизайном, - розповідає Олена Корж, керівник Напрямку із залучення та реалізації зарплатних проектів Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ви тільки уявіть,  який чудовий дизайн могла б мати банківська картка для співробітників вашого підприємства, вона була б пізнавана усіма, вирізнялась від усіх! Щодо дизайну - тут уже як душа забажає, який політ фантазії чи бажання прорекламувати підприємство, виробництво, продукцію тощо”.
   
  Дизайн таких карток можна створювати самостійно. Картка з індивідуальним дизайном має всі переваги звичайної зарплатної картки. Знімати готівку можна без комісій через будь-який банкомат на території України, отримувати бонуси до 20% за покупки в мережі “Бонус Плюс”, оплата покупок у магазинах України, за кордоном та в Інтернеті, користування інтернет-банкінгом Приват24 тощо.
   
  Щоб стати щасливим власником такої картки, достатньо оформити зарплатний проект у ПриватБанку. До речі, 27% всіх комерційних та 62% бюджетних організацій Кіровоградщини, отримують заробітну плату у ПриватБанку.
  Всього ПриватБанк обслуговує близько 2 тис. підприємств та організації усіх форм власності. На сьогоднішній день більше 94 тис. жителів області (10% всієї кількості наявного населення області) з задоволенням користуються зарплатними картками та послугами найбільшого та найтехнологічнішого в державі Банку.
   
  Нагадаємо: ПриватБанк визнано найприбутковішим українським банком