Заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова взяла участь у Форумі регіональних координаційних центрів

 • 16 жовт. 2023 11:30
 • 6047
  • Новина Заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова взяла участь у Форумі регіональних координаційних центрів Ранкове місто. Кропивницький

  На заході Катерина Колтунова говорила про Координаційний центр як інструмент міжвідомчої взаємодії для підтримки цивільного неселення, а також ознайомила з досвідом роботи Кіровоградщини у цій сфері.

  Нагадаємо, що Координаційні центри підтримки цивільного населення є консультативно-дорадчими органами при обласних, Київській міській державних (військових) адміністраціях. Вони створені для підтримки та допомоги населенню постраждалому від війни. Зокрема йдеться про внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, осіб з інвалідністю, дітей тощо.

  Такі центри при ОВА опікуються наданням соціальних послуг (тимчасове житло, працевлаштування) та гуманітарної допомоги постраждалому населенню, а також психосоціальної, медичної та правової допомоги. Вони відіграють ключову роль у взаємодії між місцевими органами виконавчої влади з одного боку та міжнародними структурами, громадськими й волонтерськими організаціями, з іншого боку.

  На сьогодні по всій Україні вже утворено 24 обласні координаційні центри.

  Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація