Засуджений став громадянином України
Інспектор та фахівць (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Кіровського районного відділу м. Кіровограда кримінально-виконавчої інспекції, зметою соціального забезпечення осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, не вперше допомагають засудженим з оформленням документів та сприяють в отриманні паспорту.
Відсутність паспорту - перепона для багатьох засуджених почати життя заново.
Паспорт громадянина України – це найважливіший документ, що є запорукою реалізації задумів та життєвих цілей, основою успішної адаптації засуджених після звільнення з місць позбавлення волі та мотивом для законослухняної поведінки в майбутньому.