Засудженим розповіли про безпеку життєдіяльності

 • 11 серп. 2016 18:32
 • 774
  • Новина Засудженим розповіли про безпеку життєдіяльності Ранкове місто. Кропивницький

  У Петрівській  виправній колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№49) були проведені заходи присвячені «Тижню безпеки життєдіяльності».

  Захід проведений інспектором протипожежної профілактики відомчої пожежної охорони Петрівської виправної колонії (№49), лейтенантом внутрішньої служби Ігорем Календарьовим та старшим інспектором (з мобілізаційної роботи та цивільного захисту (інженер (з мобілізаційної роботи та цивільного захисту), лейтенантом  внутрішньої служби  Тетяною Мосієнко.

  Ігор Календарьов під час свого виступу продемонстрував працівникам виправної колонії правила використання первинних засобів пожежогасіння, а саме правила експлуатації порошкових вогнегасників, а для наглядного ознайомлення  підготував інформаційні листівки з актуальних тематик. Окрема увага була приділена правилам поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації, проведення евакуаційних заходів та надання першочергової медичної допомоги потерпілим.

  В рамках проведених заходів Тетяною Мосієнко, проведене тренувальне заняття на тему: «Засоби індивідуального захисту органів дихання, їх призначення, будова та порядок застосування».

  Метою заняття було роз’яснення персоналу поняття про засоби індивідуального захисту органів дихання, їх види та правила носіння.

  Приємною подією цього тижня було надходження в колонію в якості гуманітарної допомоги вісім порошкових вогнегасників ВП-6 та чотирьох пожежних рукавів d51.

   

   

   

   

  Катерина Ляшевич