Засудженні відзначили день сім’ї

 • 18 трав. 2016 11:58
 • 756
  • Новина Засудженні відзначили день сім’ї Ранкове місто. Кропивницький

  Сьогодні для засуджених, які перебувають на обліку Олександрійського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, на базі міської центральної бібліотеки імені О.С. Пушкіна з нагоди Міжнародного дня сім’ї був проведений захід на тему «В сім’ї без насильства».

  Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива передусім тому, що сім'я є основою суспільства. Насильство й жорстокість у сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Тож захід проводився з метою запобігання насильства в сім'ї, виховання поваги до думки іншої людини, права приймати своє рішення.

  Сім'я, в якій процвітає насильство, потребує допомоги фахівця, і добре, коли таким спеціалістом ще може бути психолог. Тому в ході заходу присутні могли отримати консультацію сімейного психолога Олександрійського МЦ СССДМ Вадима Немова. Засуджених закликали жити в мирі і злагоді, цінувати  і поважати своїх рідних і близьких, зберігати сімейні цінності.

  Адже, сім’я – це найбільша цінність для будь-якої людини,тому що саме з неї починається життя. Вона є джерелом любові, доброти, солідарності та поваги. Від рівня культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації.

  Ірина Бірко