Зелені свята за ґратами

 • 22 черв. 2016 14:58
 • 838
  • Новина Зелені свята за ґратами Ранкове місто. Кропивницький

  Засуджені установ виконання покарань Кіровоградської області, так само як і всі інші православні християни, відзначали День Святої Трійці.

  Цей день у народі ще називають П’ятидесятниця, тобто п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, вважається він великим святом, який у церковних піснеспівах має велике значення.

  В храмі святого Романа Московського, що знаходиться на території Кіровоградської виправної колонії (№6), відзначали свято Святої Трійці. В урочистостях взяли участь представники духовенства міста та ієрей чоловічого монастиря святої православної Єлисавети - Аркадій.

  Засуджені Олександрівського виправного центру (№ 104) разом з усім християнським людом селища відвідали святкове богослужіння, яке очолив архімандрит Феодосій клірик Свято-Успенської Церкви Московського патріархату. По закінченню богослужіння він звернувся до присутніх з проповіддю, у якій було поєднано, як  історію, пов’язану з виникненням цього свята, так і християнські повчальні притчі, і настанови, як праведно житі у сучасному, але дуже складному світі, як утриматися від гріхопадіння.

  В Петрівській виправній колонії (№ 49) представники Всеукраїнської громадської організації Асоціації  Христіянських центрів Реабілітації осіб залежних від наркотиків та алкоголю  провели невеликий концерт для засуджених та розповіли про традиції: будинки та Храми прикрашають гілками дерев - берези, клену, дуба, свіжоскошеною травою та ароматними квітами. Зелений колір - це символ відновлення, символ відродження життя і подяки Святій Трійці.

   

  Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області