Жителі Кіровоградщини під час AGROEXPO заробили майже півмільйона

 • 2 груд. 2016 14:40
 • 847
  • Новина Жителі Кіровоградщини під час AGROEXPO заробили майже півмільйона Ранкове місто. Кропивницький
   
  За період проведення IV Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO, яка проходила цієї осені в обласному центрі, жителі Кіровоградщини заробили на здачі в оренду квартир 486 000 гривень. Про це повідомив директор виставки Ігор Глібко.
  "Ми у цьому році започаткували проект, в якому запрошували жителів міста та області до співпраці. Пропонували їм на період проведення виставки через ріелторів здавати в оренду свої вільні квартири учасникам та гостям виставки. В середньому за добу квартири здавали по 900 гривень", ‒ розповів Ігор Глібко.
  Також він додав, що програма із розселення гостей і залучення містян дало гарні результати ‒ задоволеними залишилися і орендодавці, і гості міста, які відвідали виставку. Це був позитивний досвід, тому цьогорічне нововведення планують практикувати і в наступному році.
  Нагадаємо, IV Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO проходила з 29 вересня по 1 жовтня. Загальна площа експозицій склала 88 300 кв.м. У виставці взяло участь 470 профільних компаній і відвідало 20 700 осіб. У наступному році виставка пройде з 20 по 23 вересня.