Життя за ґратами кіровоградські студенти побачили на власні очі

 • 18 трав. 2016 09:24
 • 1079
  • Новина Життя за ґратами кіровоградські студенти побачили на власні очі Ранкове місто. Кропивницький

  16 травня 2016 року у Кіровоградській виправній колонії (№ 6), вже вкотре, відбулася екскурсія для студентів Кіровоградського державного педагогічного університету імені  Володимира Винниченка, які навчаються на факультеті  «Правознавство».

  Перед початком екскурсії заступник начальника установи з СВПР майор внутрішньої служби Валерій Видибура разом з начальником відділу нагляду і безпеки лейтенантом внутрішньої служби Віктором Чаплінським довели присутнім міри безпеки під час перебування на території установи.

  Розпочався маршрут з кімнат побачень, де студенти ознайомилися з умовами надання тривалих побачень засудженим та їх родичам. Після чого пройшлись по плацу установи, побачили житлове приміщення та їдальню. В багатьох викликало здивування щодо розбіжності своїх уявлень про колонію і реальністю в кращу сторону.

   Дізналися студенти і про умови праці засуджених: відвідавши промислову зону, а також загальноосвітнє та професійно-технічне навчання у розташованих на території установи вечірній загальноосвітній школі № 38 та Кіровоградському навчальному центрі № 6.

  Наприкінці екскурсії до уваги студентів було представлено кабінет психоемоційного розвантаження.

  Для самих студентів це була гарна можливість поглибити свої знання в таких навчальних предметах як «Кримінально-виконавче право», «Кримінологія» та «Трудове право».

   

   

   

   

  Петро Проскуров