“Жива. Справжні історіх кохання”

 • 23 трав. 2024 09:47
 • 249
  • Новина “Жива. Справжні історіх кохання” Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому відкрили виставку картин дружин полеглих військових

  Вчора, 22 травня у відділі Музею мистецтв – картинній галереї Петра Оссовського “Світа і Вітчизна” відбулося відкриття виставки картин дружин полеглих Героїв, передає Ранкове місто.

  Картини створювали в рамках проєкту “Жива. Справжні історії кохання”.
  Всеукраїнський проєкт “Жива” – благодійна ініціатива для дружин полеглих воїнів. Основна ідея – відкрити творчі здібності та допомогти рідним героїв відновитися після пережитого. А ще – зберегти неповторну історію власного життя та кохання.

  До проєкту доєдналися 15 дружин захисників, учасниці написали 16 полотен в різноманітних техніках, зокрема, олійного живопису, а також у техніці акварелі та гуаші.

  Створити роботи, варті виставок, жінкам допомогли художники – члени Національної спілки художників України – Ольга Коломієць та Анатолій Кімнатний. Митці забезпечили методичний супровід написання картин.
  Проєкт “Жива. Справжні історії кохання” триває в Україні понад рік. Арт-терапевтичні майстеркласи вже відбулися в Києві, Львові, Дніпрі та Івано-Франківську.

  У Кропивницькому проєкт реалізують: Кіровоградське регіональне представництво благодійного фонду “Фундація «Мрія” за ініціативи Олени Сокальської й Аліни Карнаухової та за підтримки Благодійний фонд "Сучасна Україна" – Modern Ukraine”. У партнерстві з Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України та Музеєм мистецтв Кіровоградської обласної ради