«Зливав» ворогу дані про переміщення військової техніки Кіровоградщиною

 • 28 трав. 2024 10:49
 • 283
  • Новина «Зливав» ворогу дані про переміщення військової техніки Кіровоградщиною Ранкове місто. Кропивницький

  За процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 61 річного мешканця міста Олександрія за фактом несанкціонованого поширення інформації про рух, переміщення та розміщення Збройних Сил України та матеріалів, у яких містяться заперечення збройної агресії рф проти України (ч.2 ст. 114-2 КК України, ч. 2 ст. 436-2 КК України).

  Слідством встановлено, що обвинувачений, підтримуючи російську військову агресію по відношенню до України, передав ворогу більше 30 повідомлень через «Telegram»-канал про переміщення та рух українських військових через населений пункт, в якому проживав. Особисто їздив містом і навколишніми селами та фіксував, де саме перебувають та якими шляхами здійснюють рух українські військові підрозділи.

  Крім того, на своїй сторінці, створеній в у забороненій соціальній мережі "Одноклассники", розміщував матеріали з російських пропагандистських Інтернет-ресурсів, представляючи збройну агресію рф проти України як внутрішньо громадянський конфлікт.

  Досудове розслідування – УСБУ в області.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура