Золоті сережки – прикраса маст хев

 • 23 трав. 2023 09:31
 • 277
  • Новина Золоті сережки – прикраса маст хев Ранкове місто. Кропивницький

  Без прикрас представити сучасну жінку не можливо. До речі сучасні чоловіки теж не нехтують стильними ювелірним шедеврами. Але серед всього різноманіття ювелірних виробів є один який зустрічається і в жіночих серіях, і в чоловічих і навіть в дитячих.

  Таким супер універсальним рішенням є золоті сережки. Чудова покупка, яку слід вважати інвестицією в імідж. Якщо великий асортимент збив вас з пантелику і ви не знаєте на якій моделі зупинити вибір, скористайтеся рекомендаціями експертів УкрЗолото. Вони точно знають які колекції самі популярні а які моделі взагалі ніколи не ризикують вийти з моди.

  Різноманіття рішень

  Золоті сережки доступні в різних виконаннях. По-перше відрізняються вони в залежності від того хто їх буде носити, адже цей аксесуар актуальний для жінок (будь-якого віку), для дітей і навіть чоловіків. Однак джентльмени носять як правило не пару сережок а одну. Тим не менш в колекціях відомих брендів є окремі серії для чоловіків.

  По-друге, для виготовлення виробів використовується золото високої проби. Але щоб урізноманітнити асортимент, майстри використовують різні сплави. Це дозволяє пропонувати сережки золоті в голді:

  1. Червоному;
  2. Жовтому;
  3. Рожевому.

  Якщо ж вам до вподоби біле золото – для вас колекції сережок з родієвим покриттям. По-третє, золоті сережки прекрасно виглядають як у золотому монохромі так і в тандемі з коштовним камінням, діамантовим грануванням, емалевими вставками, керамікою.

  Ну і головне, золото слухняний метал а це значить що з нього можна виготовити сережки в самих різних:

  • Формах;
  • Типах;
  • Розмірах;
  • Конструкціях;
  • Дизайнах.

  До речі, якщо правильно підібрані сережки (під форму обличчя) то є можливість підкреслити красиві риси і відволікти увагу оточуючих від недоліків зовнішності. Ну і враховуючи таку універсальність прикраси не дивно, що золоті сережки дуже часто купують не тільки для власного ювелірного гардеробу а і на подарунок.

  Тим більше що різні виробник пропонують серії ще і в різних цінових сегментах. Вартість прикраси залежить від її ваги, дизайну, складності, наявності декору, бренду. Але так як більшість моделей представлені в середньому сегменті і відрізняються демократичною вартістю, не дивно, що все частіше покупці приймають рішення придбати саме сережки з золота. Вони красиві, стильні, довговічні і не бояться ні часу ні моди.

  Золоті сережки-протяжки

  Скориставшись порадами експертів UkrZoloto у кожного є можливість підібрати класний варіант. А буде це конго чи кільця, висульки чи пусети, великі моделі чи зовсім крихітні кожен вирішить сам. А щоб мати аксесуар під кожний наряд і навіть настрій варто придбати кілька моделей золотих сережок.