«Зірка» запрошує вболівальників на матч
1 черв. 2016 11:26
828
Великий футбол у Кіровограді! Наша улюблена «Зірка» сьогодні о 18.00. на своєму майданчику в ранзі чемпіона першої ліги зійдеться у протистоянні з криворізьким «Гірником». А після матчу любителів футболу чекає справжнє свято – нагородження їх улюбленців золотими медалями чемпіонату.
Приходь на футбол! Розділи радість зі своєю командою!!!