За що суддя отримала понад 300 тисяч гривень у спадщину?

 • 8 лют. 2018 13:30
 • 3132
  • Новина За що суддя отримала понад 300 тисяч гривень у спадщину? Ранкове місто. Кропивницький
  Суддя, яка винесла рішення про арешт за спробу підпалу споруди УПЦ МП, отримала понад 300 тисяч гривень у спадщину
   
  Тетяна Левицька, що обрала запобіжний захід архітекторам, яких підозрюють у спробі підпаліу Десятинної церкви, задекларувала 16 січня більше 341 тисячі гривень спадщини. Такі відомості містить держреєстр декларацій. Причому джерелом доходу вказана повна тезка Тетяни Левицької – теж Тетяна Володимирівна Левицька. 
   
  Нагадаємо, вирок судді Левицької щодо архітекторів Олександра Горбаня та Олексія Шемотюка, як написав Ігор Луценко у фейсбук, здивував громадськість та народного депутата. Адже прокуратура, за словами депутата, наполягала лише на домашньому арешті, натомість суддя прийняла рішення про тримання під вартою 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 2,2 мільйонів гривень.
   
  "За словами затриманих, вони намагалися привернути увагу до того, що територія Національного музею історії захоплена московськими церковниками. Поруч – фундамент Десятинної церкви, головного храму Київської Русі, котрий символічно хочуть застовпити за собою агенти ворожої держави", - написав Ігор Луценко.
   
  На сайті Десятинного монастиря УПЦ МП також повідомили про обрання запобіжного заходу двом обвинуваченим у підпалі.
  Про затримання двох чоловіків за підпал монастиря 25 січня повідомляла київська поліція.
  За інформацією Ігоря Луценка, обидва хлопці є архітекторами, один з них воював у складі ЗСУ у аеророзвідці. 
  Нині соцмережами поширюється рух «Свободу архітекторам». До нього приєдналися більше десяти громадських організацій та 15 нардепів. У понеділок, 05.02.2018, суд має розглянути Апеляцію на попереднє рішення.
   
  З використання матеріалів видання «Українська правда». 
   
  Підгтовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».