У Кропивницькому відкрили Інформаційний центр ЄС

 • 6 бер. 2018 10:00
 • 1907
  • Новина У Кропивницькому відкрили Інформаційний центр ЄС Ранкове місто. Кропивницький
  У понеділок, 5 березня, Представництво Європейського Союзу в Україні відкрило у Кропивницькому, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка Інформаційний центр Європейського Союзу. 
   
  Про це на ФБ повідомляє у Team Europe Кропивницький Вікторія Талашкевич
   
   
  У понеділок, 5 березня, Представництво Європейського Союзу в Україні відкрило у Кропивницькому, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, Інформаційний центр Європейського Союзу. Участь у відкритті Центру взяли Давід Стулік, прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні, Олег Семенюк, ректор Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В. Винниченка, а також Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні та Олександр Білоус, декан факультету іноземних мов, на базі якого власне і запрацював Інформаційний Центр.
   
   
   - Інформаційні центри ЄС розповсюджують інформацію про ЄС та його політику, надаючи допомогу університетам та науково-дослідницьким центрам у навчанні студентів та дослідницьких роботах щодо європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань, - зауважив під час презентації Центру Давід Стулік, прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні.
   
   
  Центр працюватиме в аудиторії №601 на шостому поверсі семиповерхового корпусу (сюди можна дістатися ліфтом) з 8.00 до 16.00. На базі Центру як проходитимуть навчальні заняття для студентів факультету іноземних мов, так і окремі інформаційні заходи для всіх бажаючих. 
   
  - Відкриття Центру у нашому університеті є знаковим кроком на шляху до євро інтеграції України і Кіровоградщини та підкреслює роль у цьому процесі вищих навчальних закладів, - зауважив Олег Семенюк, ректор Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В. Винниченка. - Ми вже призначили керівника Центру, ним буде Олександр Леонідов, і продумали серію інформаційних заходів для студентів та викладачів з питань діяльності Європейського Союзу, відносин України з ЄС, а також презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців, - розповідає Олександр Білоус, декан факультету іноземних мов.
   
   
   Після відкриття Центру Давід Стулік провів презентацію для всіх бажаючих студентів та молоді міста Кропивницького з актуальних питань взаємодії Україна-ЄС на тему: «Місце української молоді в Європі, яка постійно змінюється». Відкриття Центру стало можливим завдяки сприянню команди експертів та експерток Team Europe у Кропивницькому. 
   
  Авторка фото – Олена Карпенко
   
   
  Нагадаємо: У Кропивницькому пройде медіа-кав’ярня з питань гендерної чутливості кропивницьких медіа