ПриватБанк допоможе аграріям Кіровоградщини отримувати компенсації

 • 29 бер. 2018 14:50
 • 1043
  • Новина ПриватБанк допоможе аграріям Кіровоградщини отримувати компенсації Ранкове місто. Кропивницький
  ПриватБанк допоможе аграріям Кіровоградщини отримувати компенсації за п’ятьма державними програмами
   
  Як повідомили у банку, минулого року клієнти ПриватБанку, які працюють в агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки та обладнання. Це більше половини загальної суми компенсацій в країні.
   
  Цього ж року аграрії зможуть узяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу. Для цього Кабінетом Міністрів України 07.02.2018 були ухвалені Постанови № 86  , № 106.
   
  Перше: аграрії зможуть економити вже чверть вартості агротехніки, що відповідає переліку, затвердженому Мінагрополітики, а фермерські господарства з посівними площами до 500 гектарів та річною виручкою до 15 млн грн. або кооперативи з площами до 1 000 гектарів – аж 40%.
   
  Друге: ті самі фермери зможуть отримувати компенсацію відсотків за кредитами «АгроКУБ» до 500 тис. грн або кредитними лініями до 3 років на суму до 9 млн грн, що видані для придбання основних засобів, будівництва або реконструкції виробничих об’єктів.
   
  Третє: також фермери зможуть отримувати компенсацію в розмірі 80% вартості закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій «базове» та «сертифіковане» (до 30 тис. грн без ПДВ на одне господарство), у тому числі купленого в кредит, наприклад «АгроКУБ».
   
  Четверте: підприємства, які працюють у галузях вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва та аквакультури зможуть отримувати компенсації відсотків за кредитними лініями до 5 років на суму до 100 млн грн.
   
  І п’яте: підприємства галузі тваринництва зможуть отримувати компенсацію 25% сум кредитів до 5 років на суму до 500 млн грн, що отримані для будівництва/реконструкції тваринницьких ферм, комплексів доїльних залів або підприємств із переробки сільськогосподарської продукції.
   
  Усі програми підтримки агробізнесу можуть працювати через кредитні програми банку. Детальніше – agro.pb.ua.
   
  Прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому