Чи безпечний Crazy Land під час пожежі? (ФОТО, ВІДЕО)

 • 4 квіт. 2018 15:40
 • 5011
 •  
  Працівники управління ДСНС в Кіровоградській області відповідно до Указу прем’єр міністра України перевірили торгівельно-розважальний заклад «Crazy Land». Чотирьохповерхову будівлю перевірили на укомплектованість пожежним інвентарем та дотриманням на території будівлі протипожежних стандартів. 
   
   
  «Сьогодні буде проведена перевірка чотирьохповерхової будівлі, в якій розташовані торгівельні підприємства та заклад, де присутня велика кількість дітей. Також буде проведено евакуацію людей. За задумом буде пожежа, внаслідок якої спрацює система оповіщення. Також буде перевірено проходження сигналу на пульт протипожежної охорони», - розповів заступник начальника управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Василь Штогрін.
   
   
  Після проведеної перевірки виявили, що в будівлі є проблеми з доступом до шляхів евакуації, а саме деякі пожежні виходи були захаращені. На другому поверсі були розукомплектовані пожежні гідранти: відсутні пожежний рукав та вогнегасник. 
  Також у рятувальників були питання до керівництва комплексу щодо роботи системи автоматичної пожежної сигналізації. 
   
   
  Як зазначив посадовець, остаточні висновки будуть озвучені після перевірки інженерно-інспекторським складом цього об’єкта, яка триватиме протягом 5 діб. За недоліки підприємці отримають штраф, а якщо з часом недоліки не усунуть, то управління через суд вимагатиме закрити заклад.
   
   
  Світлана Барвінок