У Кропивницькому проходитиме фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

 • 12 квіт. 2018 13:06
 • 1479
  • Новина У Кропивницькому проходитиме фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі Ранкове місто. Кропивницький
   
  З 18 по 20 квітня у Кропивницькому на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбудеться XХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Тема цьогорічного фестивалю – «Митець та громадянин. Шляхи поєднання».
   
  До обласного ЦДЮТ завітає більше двохсот учасників з різних куточків України, які демонструватимуть свої таланти та громадянську позицію у трьох номінаціях:  «Громадська думка», «Театральне мистецтво» та «Образотворче мистецтво». Творчі здібності конкурсантів оцінюватиме авторитетне журі. Серед спеціально запрошених на фестиваль експертів й відома українська кіноактриса, громадська діячка, Заслужена артистка України Ніна Ільїна та кандидат філософських наук, професор, проректор з питань довузівської підготовки Київського міжнародного університету Світлана Рудаківська.
   
  Під час проведення фестивалю в залах обласної філармонії, Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького та на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості проходитимуть творчі майстерні, тренінги, тематичні концерти, майстер-класи, виставки образотворчого мистецтва та конкурсні програми.
   
  Скорочена програма заходу:
   
  18 квітня
  14.00 – 16.00 – Творча майстерня (Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості)
  17.00 – Відкриття ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі «Митець та громадянин. Шляхи поєднання» (Кіровоградський академічний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького)
   
  19 квітня
  09 – 17.00 – Конкурсні програми в номінаціях: «Громадська думка», «Театральне мистецтво», «Образотворче мистецтво».
  19.00 – 21.00 – Фестивальний калейдоскоп (дискоклуб «Провокатор»)
   
  20 квітня
  12.00 – Закриття ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі «Благословенна та держава, що має відданих синів» (Кіровоградська обласна філармонія).
  Галина Богомаз-Кулик, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ, тел.: 095-73-45-443.
   
   
  Нагадаємо: Юних кропивничан запрошують на дитяче шоу «Пригоди Динозавра»