Дім, в якому живе не він?

 • 24 трав. 2018 10:13
 • 1035
  • Новина Дім, в якому живе не він? Ранкове місто. Кропивницький
   
  Суддя Бориспільського міськрайонного суду Віталій Журавський не вказав у декларації 2017 року маєток, в якому живе. 
   
  Маєток, якого немає у цьогорічній декларації судді, розташований у селі Красилівка на Київщині. При цьому суддя і його дружина не заперечували, що живуть у будинку. Віталій Журавський посилався лише на те, що ця нерухомість належить доньці. А оскільки донька, за його словами, із ним не проживає, то він її і не декларував.
   
  “Це - будинок моєї доньки, яка живе окремо зі своєю сім’єю. Зареєстрована за іншою адресою”, - пояснив суддя Віталій Журавський.
  Цей коментар журналісти отримали біля в’їзду в маєток. 
  На зауваження, що за законом він в будь-якому разі повинен декларувати нерухомість, в якій проживає, Віталій Журавський відповів: “Я там такої графи не знайшов”.
   
  Дружина судді Валентина Журавська теж повинна декларувати своє майно і доходи. Вона працює завідувачем Броварської міської державної нотаріальної контори. Але в її декларації цієї нерухомості також немає.
  Втім, у деклараціях за 2014 і за 2015 роки Віталій Журавський цей будинок вказував. Зникає він, починаючи з декларації за 2016 рік.
   
  Саме восени 2016 року Маргарита Журавська (так звати доньку судді) отримала у подарунок одразу 5 об’єктів нерухомості. Серед них - і будинок з ділянкою у села Красилівка.
   
  За законом, недостовірне декларування своїх доходів і майна може розцінюватися як адміністративне або навіть кримінальне правопорушення.
   
  Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації»
   
   
  Нагадаємо: У Комітетах ВР аномальна кількість керівників