Художник натхненний життям. У Кропивницькому відкрилася персональна виставка Василя Коваля
15 жовтня у "Західній Галереї" відкрилася виставка "Діалог" Василя Коваля. «Діалог» - це внутрішній світ художника, який постійно перебуває у пошуку і постійно потребує обговорення.
Довідково:
Василь Коваль народився 1 березня 1986 року в селі Колодруби, Миколаївського району, Львівської області. Незабаром батьки переїхали в село Северинка Кіровоградської області. З дитинства Василь захоплювався малюванням. В 1992 вступив в спеціалізовану школу-інтернат № 2 у Кіровограді за фахом образотворче мистецтво, після закінчення якої навчався на факультеті мистецтв Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В Винниченка (2002-2006 рр.). В 2006-2007 рр. був вільним слухачем Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (професор Гурин В. І.), а також відвідував приватну майстерню Михайла Шаповаленка. У 2007 р. вступив на факультет живопису Національної академії (викладачі - В. Виродова-Готьє, А. Білянський). У 2011 р. захистив Малий диплом майстерні М. Гуйди.
Також створював такі виставки як:
- Виставка в Кіровоградському обласному художньому музеї спільно з Сивий Аділханян (2009 р.);
- Республіканська виставка до Дня художника (2009 р.);
- Персональна виставка (графіка) в Кіровоградському обласному художньому музеї (2011 р.);
- Республіканська виставка «Мальовнича Україна» (2011 р.);
Оцінюючи образотворче мистецтво я в результаті можу сказати: красиво або некрасиво. Але виставка "Діалог" мене захопила. Неймовірно яскраві кольори, романтичні пейзажі. Картини наповнені світлом, теплом, життям. Хочеться стояти, милуватися і надихатися творчою енергією митця.
- Над цією виставкою велася робота декілька років. З’явилася ідея – втілив її. Тут я зміг себе реалізувати як творець. Адже життя навколо надихає творити щось прекрасне і ділитися цим з публікою. Попередні мої виставки були більш реалістичні, а тут розгулялася фантазія, - говорить художник.
Євгенія Котенко
Нагадаємо: У Кропивницькому відкрилася виставка Василя Гелетка “Отамани гайдамацького краю”