Центр дитячої та юнацької творчості запрошує на концерт Музичного театру полегшеного абсурду

 • 12 бер. 2019 10:23
 • 829
  • Новина Центр дитячої та юнацької творчості запрошує на концерт Музичного театру полегшеного абсурду Ранкове місто. Кропивницький
   
  Концетр відбудеться 17 березня о 18.00 у глядацькій залі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. 
   
  Альфред Шнітке – відомий композитор, педагог і музикознавець, творчість якого залишила великий слід в мистецтві. Його творіння активно пропагують сучасні виконавці. Спадщина, залишена Шнітке нащадкам, налічує балети і опери, понад 20 концертів, 9 симфоній, 4 концерти для скрипки, струнні квартети, музичний супровід для кінокартин і вистав, вокальні та камерні твори. Про його творчість кажуть «Композиції Шнітке - виклик сучасній Європі, протест самотньої особистості не тільки проти нинішнього неподобства життя, але і проти більш жахливого недавнього минулого. Під кінець століття Шнітке раптово зумів заговорити від імені нас усіх».
   
  «Його музика – це підслухані крики час» - саме це ви зможете відчути на концерті «МУЗИЧНИЙ театр полегшеного абсурду», який відбудеться 17 березня о 18.00 у глядацькій залі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Концерт пройде за участі таких народних художніх колективів Центру: оркестр народних інструментів «Орія» (керівник та диригент оркестру, Заслуженний працівник освіти України – Софія Матрос) та театру-студiї «Маска» (керівник - Відмінник освіти України – Фільченкова Надія Олексіївна). У якості запрошених гостей виступатимуть народний художній колектив хореографічний ансамбль «Росинка» (керівник – Заслужений працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги III ступеня – Галина Чайковська), лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Олександр Овдієнко (флейта), Сергій Таргоній (баян), Олег Дмитренко (баян).
   
  Вхід вільний.
   
  Олександра Крикун, 
  фахівець із зв’язків з громадськістю 
  Кіровоградського обласного ЦДЮТ