Кропивницький поет Роман Любарський презентував свою збірку

 • 24 лют. 2020 12:06
 • 1625
  • Новина Кропивницький поет Роман Любарський презентував свою збірку Ранкове місто. Кропивницький
   
  21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, у літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого пройшла презентація дев’ятої книги поезій письменника-земляка Романа Любарського «Вертоград багатоцвітний», виданої цього року кропивницьким видавцем Віктором Лисенком.
   
   Книга наповнена громадянською та інтимною лірикою, а також перекладами поезії авторів зі світовими іменами, зокрема і наших земляків Дон-Амінадо та Арсенія Тарковського. Справляють враження українські переспіви китайських та японських класиків. Автор чудово декламував свої твори. Виступ супроводжувався відеорядом світлин. 
   
   
  Чимало добрих слів про нову книгу було сказано присутніми літераторами, колегами і друзями, зокрема Василем Бондарем, Антоніною Корінь, Павлом Чорним. Один з меценатів  - очільник вірменської общини Тігран Хачатрян та колишній голова облдержадміністрації Микола Сухомлин відзначили активну громадську позицію Романа Рафаїловича.
   
   Доповнила презентацію книжково-ілюстративна виставка. Директор музею Лариса Хосяінова представила книги, альманахи й журнали, видані в Україні та за кордоном, а також дипломи лауреата міжнародної літературної премії ім. Корнія Чуковського, «Крылатое созвездие», «Звезда Рождества».
   
  Лірична поезія пана Любарського приваблює композиторів. У запису прозвучала пісня «Забывай меня, родная, забывай» у виконанні Олександра Сафронова. 
  Наостанок автор поділився з присутніми творчими планами, зокрема розповів про роботу над новою книгою прози. 
  Усі охочі отримали можливість придбати книгу з автографом.