У Кропивницькому нагородили голову обласної профспілки Віктора Федотова

 • 23 лют. 2021 14:07
 • 562
  • Новина У Кропивницькому нагородили голову обласної профспілки Віктора Федотова Ранкове місто. Кропивницький
   
  Висока нагорода від громади Кропивницького за захист трудових прав і соціальних інтересів, інформує міська рада.
   
  22 лютого у Кропивницькій міській раді вітали голову обласної профспілкової організації державних установ Віктора Федотова.
  За особистий внесок у захист економічних та соціальних інтересів мешканців міста та з нагоди 75-річчя міський голова Андрій Райкович вручив ювіляру Почесну грамоту міської ради та виконавчого комітету.
   
  Із перших кроків на виборній посаді Віктор Федотов проявив себе вмілим організатором і грамотним фахівцем у вирішення складних трудових і соціальних питань. З його ініціативи в обласному центрі були утворені Фонд соціальної допомоги і підтримки, міжгалузева спілка «Самопоміч», які багатьом допомогли в отриманні своєчасної і необхідної допомоги.
   
  Віктор Федотов спрямовує зусилля членів профспілки, керівників організацій і установ на розуміння важливості повного і своєчасного розрахунку по заробітній платі.
   
   
  - Щиро вітаємо Вас із високою нагородою від громади, - відзначив Андрій Райкович. – Переконані, що ви і надалі активно стоятимете на захисті трудових прав та соціальних інтересів працівників підприємств, установ і організацій Кропивницького.