Кропивничан запрошують на зустріч з поетом та спортивним журналістом В’ячеславом Чебишевим

 • 1 лип. 2021 10:27
 • 438
  • Новина Кропивничан запрошують на зустріч з поетом та спортивним журналістом В’ячеславом Чебишевим Ранкове місто. Кропивницький
   
  Запрошуємо 2 липня о 11.00 на зустріч з відомим олександрійцем, спортивним журналістом, поетом та краєзнавцем В’ячеславом Чебишевим.
   
  В’ячеслав Чебишев — корінний олександрієць, і все його життя пов’язане з рідним містом. Тут він розпочав свій трудовий шлях, тут спробував себе в мотоспорті, і це захоплення проніс через роки. 
   
  Він засновник та головний редактор олександрійської газети "Наш край", публіцист, поет та спортивний коментатор.
  В’ячеслав Чебишев, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, майстер спорту та національний суддя з мотоспорт, засновник та власник спортивного клубу "Європа-крос", проєктувальник та будівельник спортивних трас. 
  Він організатор змагань з мотокросу, кантрі-кросу, класичного автокросу і гонок на виживання, ветеран і історик мотоспорту та автоспорту України, один з засновників та голова громадської організації "Небайдужі олександрійці", керівник прес-центру професіонального футбольного клубу "УкрАгроКом".
   
  Захід відбудеться у відділі обслуговування користувачів.