Кропивницький: "Зелених" активістів не допустили до суду по справі Центрального скверу

 • 28 вер. 2021 10:52
 • 2284
  • Новина Кропивницький: «Зелених» активістів не допустили до суду по справі Центрального скверу Ранкове місто. Кропивницький
   
  Наразі у Ленінському районному суді м. Кіровограда проходить перше судове засідання щодо визнання недійсним договору оренди, який завдає шкоди немайновим правам фізичної особи.
   
  Мова йдеться про Центральний сквер, який міська влада хоче передати в оренду Макдональдсу. Екоактивісти Кропивницького стали на захист скверу, адже для будівництва ресторану потрібно спиляти усі дерева, а свідомі містяни проти знищення зелених насаджень, які дають кисень громадянам.
   
  На судове засідання прийшли журналісти та мешканці Кропивницького, та останніх до зали засідання не допустили. Тобто для громадян не був забезпечений доступ до правосуддя і громада не мала змоги скористатись правом, наданим Конституцією та законами України, бути присутньою підчас розгляду справи.
   
  Причиною недопущення екоактивістів суддя Валерій Драний назвав "незабезпечення санітарних норм, не підготовлена належним чином зала засідань".
   
  Сторони по справі: 
  Позивач: Резніченко Олена Юріївна,
  Відповідач: Міська рада міста Кропивницького.
   
   
  Після заслухання справи відповідач Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрсфера" та Міська рада попросили перенести засідання, так як не встигли ознайомитись з матеріалами справи.
   
  Суддя В. Драний переніс судове засідання на 8 листопада 2021 року. Екоактивісти побоюються, що справа затягується і до цього дня дерева у сквері можут бути вже знищені.