Коли у Кропивницькому почнуть продавати ялинки та сосни?

 • 10 груд. 2021 14:24
 • 592
  • Новина Коли у Кропивницькому почнуть продавати ялинки та сосни? Ранкове місто. Кропивницький
   
  Ялинкові передноворічні ярмарки у Кропивницькому відкриються 15 грудня, інформує міська рада у ФБ.
   
  Учора, 9 грудня, у Кропивницькій міській раді зібрали підприємців, які отримали дозволи на торгівлю ялинками на території міста, аби нагадати їм про умови та вимоги до такої торгівлі.
   
  Продаж ялинок та сосен, за умовами укладених договорів, підприємці можуть розпочинати вже 15 грудня.
  Начальниця управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Алла Козлова звернула увагу підприємців, що усі реалізатори в місцях продажу ялинок повинні мати COVID-сертифікати про вакцинацію.
   
  - Така вимога прописана в урядовій постанові щодо посилення карантинних заходів у жовтій зоні. Ми вас попереджаємо, а перевірятиме поліція, - відзначила посадовиця.
   
  Звернувся до підприємців і начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький. Він наголосив на необхідності підтримання належного санітарного стану територій, відведених для продажу дерев. Це постійно перевірятиме інспекція, і, якщо будуть виявлені порушення, то штрафів також не уникнути.
   
  Разом з тим, Алла Козлова закликала підприємців приєднуватися до Різдвяного міського ярмарку, який відбудеться у Кропивницькому 29 - 30 грудня на площі Героїв Майдану.