У Кропивницькому надали житло лікарям-переселенцям

 • 21 вер. 2022 09:22
 • 696
  • Новина У Кропивницькому надали житло лікарям-переселенцям Ранкове місто. Кропивницький
   
  Житлова комісія Кропивницької міської ради погодила виділення трьох службових квартир для лікарів-переселенців, інформує міська рада у ФБ. 
   
   Чергове засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулося учора, 20 вересня.
   Одним із ключових питань порядку денного засідання стало виділення службових квартир для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли для себе у Кропивницькому і прихисток, і роботу. Першочергово серед переселенців, домівки яких зруйнували російські окупанти, на таке житло претендують лікарі та працівники житлово-комунальної сфери.
   
   І міська влада, і сама громада зацікавлені, щоб висококваліфіковані спеціалісти медичної сфери залишалися у Кропивницькому. Як важливий інструмент заохочення якраз і є виділення житла для лікарів. Так, комісія погодила виділення службових квартир для лікарки-фізіотерапевта із Рубіжного Луганської області, хірурга із Мелітополя Запорізької області, який наразі працює в поліклініці №4 та сім'ї дитячих лікарів із Луганська. 
   
   Цього дня комісія погодила також виділення службового житла для працівниці житлово-комунальної сфери, яка евакуювалася з Костянтинівки Донецької області і з травня працює в Кропивницькому двірником. 
   
   Остаточне рішення з цього приводу прийматиме виконавчий комітет Кропивницької міської ради.
   
   - Цього року ми не святкуємо День міста, але відзначаємо працю тих, хто у цей важкий час своєю працею в громаді забезпечує її стабільну життєдіяльність. Службове житло, якраз серед таких подарунків, - зазначила Світлана Балакірєва і наголосила далі — Головне управління житлово-комунального господарства міської ради зобов'язалося відремонтувати ці помешкання: опалення, сантехніка, заміна вікон — усе необхідне для проживання, крім меблів. І всі ці роботи мають бути виконані якнайшвидше, щоб люди, коли отримають ордери, могли зайти і жити там вже відразу. 
   
   Відповідно до заяв та поданих документів, комісія розглянула та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла чотири родини вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей. У всіх взятих на облік житло було зруйноване та стало непридатним для проживання. У складі сімей перебувають пенсіонери, неповнолітні діти, що потребують житла: три родини - у першочерговому порядку.
   Разом з тим, комісія погодила надання ордерів мешканцям п’яти кімнат у гуртожитку по проспекті Університетському, 21 на які рішенням суду скасовано арешт на кімнати у яких вони мешкають. 
   
  - Свої зобов'язання міська рада щодо гуртожитку виконує — здійснюється супровід у судах, видача ордерів, окрім цього, розпочали капітальний ремонт даху будівлі, - підкреслила Світлана Балакірєва.