Українці все частіше користуються послугою зняття готівки через торгові термінали - ПриватБанк

 • 21 лист. 2022 12:31
 • 393
  • Новина Українці все частіше користуються послугою зняття готівки через торгові термінали - ПриватБанк Ранкове місто. Кропивницький
   
  Українці все частіше користуються послугою отримання готівки на касах торгових точок через POS-термінали ПриватБанку. Як повідомив член правління з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, у жовтні при майже незмінному в порівнянні з вереснем загальному обсягу оплат картками, українці отримали готівки на касі на 12% більше - на 1,6 млрд грн.
   
  - Саме ця послуга в умовах аварійних відключень електрики та повітряних тривог дозволяє мільйонам людей за необхідності отримувати готівку без зайвої небезпеки на пошук банкомату чи банківського відділення, - відзначив Євген Заіграєв.
   
  Загалом у жовтні українці більше платили картками за паливо - обсяги безготівкових оплат на АЗС зросли за місяць на 12,7%, та іжу - на 3,5%. Меньше купували у жовтні одяга, взуття та інших промислових товарів - на 5,7%, а також електроніки і побутової техніки на 5%
   
  За останній місяць український бізнес продовжив активно нарощувати мережу безготівкових розрахунків - за останній місяць торговці та підприємці встановили 5,5 тисяч нових терміналів ПриватБанку.
   
  Нагадаємо, що згідно постанови уряду https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/894-2022-%D0%BF#Text, з 1 січня 2023 року всі торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв).
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку