Чергові відділення ПриватБанку надаватимуть банківські послуги, перепочинок та за можливості - підзарядку гаджетів

 • 28 лист. 2022 12:34
 • 389
  • Новина Чергові відділення ПриватБанку надаватимуть банківські послуги, перепочинок та за можливості - підзарядку гаджетів Ранкове місто. Кропивницький
   
  За умов довготривалого відключення електрики клієнти можуть скористатися мережею “чергових” відділень ПриватБанку, які забезпечені енергогенераторами та інтернетом, щоб надавати послуги навіть в умовах блекауту. Сьогодні в автономному режимі працює майже 100 наших незламних відділень https://static.privatbank.ua/files/dutyDepartments.pdf, і ми працюємо над збільшенням їх кількості.
   
  Також ці відділення зазначені серед працюючих чергових відділень на сайті НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/map-bank-branches та в числі “Пунтків незламності” https://www.nezlamnist.gov.ua/ як точки, обладнані генератором.
   
  Якщо люди звертаються до чергових відділень ПриватБанку, отримавши адресу на сайті “Пунктів незламності”, та не потребують банківського обслуговування, ми можемо запропонувати підживити гаджети (за технічної можливості) та перепочити і зігрітися. Мережа вайфай у відділеннях доступна клієнтам, але для здійснення банківських послуг через Приват24.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку