Клієнти ПриватБанку відкрили вкладів Капітал на більше ніж 50 млн доларів

 • 30 лист. 2022 12:08
 • 318
  • Новина Клієнти ПриватБанку відкрили вкладів Капітал на більше ніж 50 млн доларів Ранкове місто. Кропивницький
   
  Клієнти ПриватБанку оформили більше 18 тисяч вкладів Капітал на суму 52 млн дол США - повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко. За його словами, депозити, що дозволяють захистити гривневі заощадження від можливого подорожчання іноземної валюти, стають все більше популярними серед українців: лише за останній тиждень відкрито нових вкладів на 10 млн дол США, а середня сума вкладу складає 2 800 долл США.
   
  Нагадаємо, 21 жовтня ПриватБанк приєднався до ініціативи Національного банку України та запровадив новий валютний вклад Капітал, який додатково захистить гривневі заощадження клієнтів у разі подорожчання долара. Для розміщення коштів на вкладі “Капітал” клієнти банку можуть з власної гривневої картки купувати валюту без обмежень суми за офіційним курсом Національного банку.
   
  Відкрити строковий вклад Капітал в ПриватБанку можна через Приват24 чи відділення банку у доларах США строком на 6 або 12 місяців. Мінімальна сума вкладу – 500 доларів, максимальна сума одного вкладу не обмежена. Після закінчення строку вкладу, сума вкладу та нараховані проценти автоматично конвертуються з доларів США у гривню за поточним офіційним курсом НБУ та повертаються на ту саму картку, з якої було відкрито вклад. Таким чином заощадження у гривні зберігають свій еквівалент до долара США.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку