Кропивничанка відкрила магазин одягу для військових

 • 6 груд. 2022 14:37
 • 1099
  • Новина Кропивничанка відкрила магазин одягу для військових Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  Кропивничанка Інна Дилдіна має 15-річний досвід підприємницької діяльності у сфері роздрібної торгівлі. Свій шлях підприємця розпочала у селі Підлісному, що на Кіровоградщині. Сьогодні підприємиця має мережу торговельних закладів, де асортимент товарів різний. У її магазинах місцеві жителі можуть придбати від продовольчих та промислових товарів до спеціалізованих.
   
  Наразі підприємниця перемогла в урядовій програмі «єРобота», зокрема, виборола грант на облаштування магазину «Світ камуфляжу».
   
  Історія виникнення бізнес-ідеї та перші кроки її втілення почалися нещодавно.
   
  - З введенням воєнного стану в Україні змінилося чимало, звичайно й збільшився попит на одяг для військових. Я отримувала чимало замовлень від місцевих жителів про постачання форменого одягу та аксесуарів. Серед замовників були й знайомі з Кропивницького, саме це спонукало мене до нової ідеї – відрити магазин у місті. Зважила всі за і проти. Зрозуміла, що я маю це зробити, адже наше покликання єдине – всіляко підтримати наших захисників, - розповіла фопівчиня.
   
  Почала діяти: заорендувала невеличкий магазин у Кропивницькому. За словами кропивничанки, з перших днів відкриття попит на військовий одяг та взуття, аксесуари та тактичне спорядження чималий. Згодом орендодавець запропонував збільшити квадратуру приміщення, на що фопівчиня погодилася. Проте коштів у неї бракувало.
   
  В одному з інтернет-видань І. Дилдіна побачила допис про державну підтримку як стартапів, так і тих, хто вже має бізнес. Ознайомилася з умовами програми і вирішила спробувати.
   
  Підготовку бізнес-плану почала з цілей, які поставила перед собою на цей рік раніше, підрахунків закупівлі всього необхідного для магазину, а також детально описала власні набуті за роки підприємництва навички та компетенції. Це все сприяло успішній презентації бізнес-плану фахівцям Кіровоградського обласного центру зайнятості та отриманню позитивного рішення щодо мікрогранту.
   
  За словами підприємниці, грантові кошти будуть спрямовані на покращення зовнішнього та внутрішнього вигляду магазину, умов праці робітників, а також на оренду приміщення.
   
   
  - Наразі у магазині працює одна людина, і мені доводиться постійно бути поруч, оскільки одній людині працювати важко. Тому планую створити ще два нових робочих місця. Як показує набутий досвід роботи з реалізації корпоративного одягу, щоденно доводиться надавати консультації та поради щодо тих чи інших товарів, тому виникає потреба вчитися і самому, і давати нові знання своїм працівникам, аби вони допомагали задовольняти всі потреби покупців. Тож роботи багато, - розповіла пані Інна.
   
  Крім того, наразі вже є домовленість із постачальниками про відшив одягу, який вона буде реалізувати у своїх магазинах.
   
  Як зазначила підприємниця, для неї це дуже цікавий напрям бізнесу, не дивлячись на те, що доводиться працювати 24/7. Однак, у такий важкий час ми гуртом маємо допомагати нашим захисникам всім, чим можемо. Пам’ятаймо, що разом можливо все, ми Переможемо!
   
  Ви маєте бізнес-ідею, але ще не скористалися можливістю отримати мікрогрант? Скоріш ознайомлюйтеся з умовами надання гранту за посиланням https://cutt.ly/WXk8T37
   
  Якщо у вас є запитання щодо отримання мікрогрантів, телефонуйте за номером: (0522) 32 28 41.
   
  Також ми є й у Telegram-каналі https://t.me/dcz_kir
   
  Кіровоградський обласний центр зайнятості