У яких випадках припиняється виплата допомоги по безробіттю?

 • 7 груд. 2022 12:10
 • 337
  • Новина У яких випадках припиняється виплата допомоги по безробіттю? Ранкове місто. Кропивницький
   
  Випадки припинення виплати допомоги по безробіттю виписані у пунктах 1 та 2 частини 1 статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».
   
  У першому пункті йде мова про припинення виплати у разі закінчення строку виплати допомоги по безробіттю.
   
  Другий пункт визначає випадки припинення виплати у разі припинення реєстрації безробітного відповідно до статті 45 Закону України «Про зайнятість населення» (19 підстав та припинення реєстрації з інших підстав, передбачених порядком реєстрації безробітних).
   
  Слід зазначити, що в пункті 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» під час дії воєнного стану визначена ще одна підстава для припинення виплати – перетин зареєстрованим безробітним державного кордону України у разі безперервного перебування ним за кордоном понад 30 календарних днів.
   
  Ознайомитись зі статтею 45 Закону України «Про зайнятість населення» та у цілому з його текстом, можна на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/docs?page=5
   
  Є питання, що стосуються сфери зайнятості та виплати допомоги по безробіттю? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ
   
  Кіровоградський обласний центр зайнятості