Подаруй світло дітям: ПриватБанк та \"Save Ukraine\" розпочали благодійну акцію в підтримку дітей-сиріт

 • 28 груд. 2022 17:15
 • 1276
  • Новина Подаруй світло дітям: ПриватБанк та \«Save Ukraine\" розпочали благодійну акцію в підтримку дітей-сиріт Ранкове місто. Кропивницький
   
  ПриватБанк та благодійна організація "Save Ukraine" оголосили про великий збір коштів на подарунки й свято для дітей, які втратили рідних внаслідок війни росії проти України.
   
  - У кожного сьогодні є можливість подарувати свято дітям, які втратили найдорожче внаслідок війни – своїх батьків. В наших силах спільно хоч трохи полегшити такі втрати, підтримати маленьких українців і показати, що ми, дорослі, поруч. Ми надаємо можливості, аби усі, хто хоче допомогти, долучились до цієї акції, - зазначив Герхард Бьош,голова правління ПриватБанку.
   
  Мета благодійного проекту – зібрати 35 мільйонів гривень. Саме така сума забезпечить планшетами і рюкзаками "безпеки" дітей відповідно до віку. Більшість з них – підопічні благодійної організації "Save Ukraine", яка від початку повномасштабної війни врятувала з зон бойових дій вже понад 70 тисяч дітей та сімей.
   
  - Наша команда щодня рятує дітей від обстрілів, від небезпеки, і ми бачимо їхній біль і вимушене дорослішання. У дітей дорослі мрії, що викривлені жахливою реальністю. Сьогодні свято для них – це безпека, це світло і можливість розвиватися, попри війну. Саме тому цьогорічні подарунки для маленьких українців мають бути про "безпеку" і "розвиток" у часи блекаутів. У наших рюкзаках вони знайдуть планшет з навчальними програмами, повербанк, плед, іграшку й інші речі, що дійсно дадуть відчуття підтримки і допоможуть відновити життя у цей суровий час, – розповів Микола Кулеба, засновник організації "Save Ukraine".
   
  Зробити донат можливо на сайті blago.privatbank.ua, через кнопку “Добро” в Приват24 (програма ”Подаруй світло дітям»), а також в терміналах самообслуговування, банкоматах та через каси відділень.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку