Юні кропивницькі спортсмени відзначили Свято олімпійського прапора

 • 28 січ. 2023 05:41
 • 469
  • Новина Юні кропивницькі спортсмени відзначили Свято олімпійського прапора Ранкове місто. Кропивницький
   
  Протягом восьми днів, із 21 по 28 січня, в Італії, Австрії та Словенії триває XVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, в рамках якого спортсмени з 48 країн віком від 14 до 17 років змагаються у 12 видах спорту. Національну юнацьку збірну України представляють 27 спортсменів, які виступають у дев’яти видах спорту, розповіли в Кропивницькій міській раді.
   
   
  З нагоди фестивалю та в рамках Всеукраїнської церемонії Національного олімпійського комітету “Свято олімпійського прапора” у Кропивницькому в КДЮСШ №2 відбувся урочистий захід.
   
  Право підняти Державний і Олімпійський прапори отримали кращі вихованці спортивної школи: чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу з таеквон-до ІТФ Владислава Лягаєва і Наталія Конюх та юні футболісти-переможці обласного «Фестивалю футболу 2022» серед дитячо-юнацьких команд.
   
   
  За дорученням міністра молоді та спорту, президента НОК України Вадима Гутцайта:
  • заслужений майстер спорту Олександр Симоненко отримав пам’ятну відзнаку НОК;
  • тренеру-викладачу з греко-римської боротьби КДЮСШ № 3 Миколі Горбаню вручили посвідчення заслуженого тренера України;
  • спортивний журналіст і оглядач Юрій Ілючек отримав відзнаку НОК за перемогу його авторської телепрограми «SPORT UI» в номінації «Найкраща спортивна телепрограма року» ХХІ Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська».
   
  Подякою управління молоді та спорту Кропивницької міської ради відзначили спортивного мецената, шанувальника футболу, громадського активіста, волонтера, який опікується не лише спортом, а й допомагає ЗСУ, Олександра Скляревського.
   
  Для учасників олімпійського свята вихованці відділення таеквондо ІТФ під керівництвом заслуженого тренера України Ігоря Зюнзі підготували подарунок – яскраву спортивну композицію.