В Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї з'явився новий очільник

 • 9 лют. 2023 17:24
 • 563
  • Новина В Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї з'явився новий очільник Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї призначили директора. Заклад очолив Борис Шевченко, який до цього часу працював на посаді старшого наукового співробітника музею, сповістили в Кіровоградській обласній державній адміністрації.
   
  Привітали нового керівника заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова та директор департаменту культури і туризму ОВА Уляна Соколенко.
   
  - Насправді зараз ви отримали не тільки право підпису, а й дуже велику відповідальність. І в той самий час у вас є можливість стати агентом змін, агентом національно-патріотичного виховання, агентом впливу на молодь, на спільноту області. Впевнена, що ви впораєтесь, адже у вас є потужна команда, - звернулась до новопризначеного очільника закладу Катерина Колтунова.
  Борис Шевченко подякував за всебічну підтримку.
  - Це велика честь для мене очолити краєзнавчий музей, адже це заклад, в якому я починав свій трудовий шлях: у травні 2012 року прийшов на посаду молодшого наукового співробітника. Перед нами стоять дуже багато викликів, але ми все подолаємо, - запевнив він.
  На завершення Катерина Колтунова передала музею прапор України та тубус від 155-мм снаряду гаубиці М777, який з фронту начальнику ОВА Андрію Райковичу передали наші земляки - бійці української добровольчої армії.