У Кропивницькому зібралися поціновувачі поезії, щоб послухати вірші з ароматом кави
З нагоди Міжнародного дня поезії літературна кав’ярня «Поезія нас єднає» запросила до бібліотеки Чижевського поетів, музикантів, поціновувачів поетичного слова та чудової музики.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/W9Sfl9sb.jpg)
Свої вірші читали молоді поети Єлизавета Єрещенко, Максим Бричка та відома кропивницька поетеса Ольга Вашека. Поетичні рядки сучасних українських літераторів та письменників-земляків лунали під час флешмобу «Мені сподобалась така поезія». Музичний десерт – класичні та джазові композиції – подарували відвідувачам кав’ярні студенти музичного коледжу Денис Чуб, Лілія Багрій та Ірина Левченко.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/Faf0AZMp.jpg)
Як говорив в одному з інтерв’ю Любомир Стринаглюк, написання віршів – «це прекрасна пригода, подорож, коли ти входиш в цей світ, коли ти отримуєш рядки, коли пишеш їх і йдеш у певній такій приємній і щемливій невідомості, яка завершується світлом відкриття». Тож приємним сюрпризом стало складання віршів зі словами-римами. Кожен гість літературної кав’ярні зміг на маленьку мить відчути себе поетом і в цьому йому допомагали весна і аромат кави.