Кропивничан просять поділитися україномовними книжками з Херсонськими бібліотеками

 • 19 квіт. 2023 20:55
 • 456
  • Новина Кропивничан просять поділитися україномовними книжками з Херсонськими бібліотеками Ранкове місто. Кропивницький
   
  Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського започатковує нову благодійну книжкову акцію «Українське слово поруч з тобою».
   
  Вона є продовженням, точніше, розширенням акції «Книга для захисника», яку книгозбірня провела минулого року. Кропивничани підтримали заклик бібліотекарів і їхні книжкові донати були передані в лікувальні заклади Кіровоградщини, аби заспокоїти, розважити чи надихнути наших воїнів, які проходять там лікування та реабілітацію.
   
  Інформація про акцію ширилася, і до книгозбірні почали звертатися земляки, що заходяться на передовій, бібліотеки звільненого Херсону та переселенці, які живуть сьогодні у Нижньосілезькому воєводстві Польщі.
  - Ми знову закликаємо кропивничан до участі в благодійній книжковій акції. Адже розуміємо те, що добра книга, яка потрапила до рук у потрібний момент, може змінити дуже багато. І те, що на цю добру українську книгу є величезний запит!
  Кожного дня ми ведемо важку боротьбу за Українську державу, за рідну землю, за нашу свободу і незалежність. В цій боротьбі українське слово, українська книга - наші щит і меч, зброя і оберіг! - наголосила директорка бібліотеки Чижевського Валентина Животовська.
  Акція стартує напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права.
   
  Книжкові подарунки – класику та сучасну українську літературу, а також переклади зарубіжних авторів українською – воїнам, херсонцям та переселенцям бібліотекарі радо приймуть у холі головної книгозбірні області.