Яблука з матусівського саду

 • 25 серп. 2023 12:00
 • 553
  • Новина Яблука з матусівського саду Ранкове місто. Кропивницький

  Запрошуємо до Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського на презентацію книги «Яблука з матусівського саду» літоб’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного.

  У кожного літератора своя доля, свій шлях, тож підтримка, порада, фахова редакція часто бувають доленосними. Скільки творів, можливо, талановитих, не оприлюднено тільки тому, що їх автор не зустрів у свій час доброго порадника!

  Кіровоградське обласне літературне об’єднання «Степ» працює більше 80 років. Майже всі письменники нашого краю були «степівчанами». З 1969 по 2017 роки його очолював відомий український письменник, журналіст, громадський діяч, автор багатьох книг, лауреат престижних всеукраїнських премій Віктор Олексійович Погрібний.

  Багато літераторів області стали відомі завдяки публікаціям у журналі «Степ» та мудрим порадам керівника, чиє ім’я зараз носить літоб’єднання. У книзі «Яблука з матусівського саду» зібрані спогади про Віктора Олексійовича Погрібного та статті про його творчість. Книжка стане в нагоді вчителям української мови для вивчення літератури рідного краю.

  Чекаємо пошановувачів літературного слова о 15.00 28 серпня 2023 року у краєзнавчому відділі книгозбірні.