Поліцейського райвідділку поліції, обвинуваченого у хабарництві, судитимуть

 • 4 вер. 2023 10:00
 • 614
  • Новина Поліцейського райвідділку поліції, обвинуваченого у хабарництві, судитимуть Ранкове місто. Кропивницький

  Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника сектору дільничних офіцерів одного з районних управлінь поліції ГУНП в Кіровоградській області за отримання неправомірної вигоди.

  На час досудового розслідування обвинуваченого було відсторонено від займаної посади, а згодом звільнено з органів поліції. Наразі подальшу долю екс правоохоронця вирішуватиме суд. Досудове розслідування - третій слідчий відділ (з дислокацією у м. Кропивницькому) Територіального управління Державного бюро розслідувань, оперативний супровід - Кіровоградське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

  Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  Обставини справи: Працівник поліції вимагав від підприємця щомісячну неправомірну вигоду за безперешкодне здійснення торгівлі підакцизними товарами у м. Олександрія. За неправомірну вигоду у сумі 20 тис гривень обіцяв не притягувати підприємця до відповідальності за порушення правил торгівлі та не складати матеріали про адмінправопорушення.

  Затримали поліцейського у червні цього року, безпосередньо під час передачі коштів.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура